Villamos tervezőmérnököt keresünk!

Ha téged is felvillanyoz a komplex villamos tervek gondolata és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, akkor itt a helyed! Ragadós jókedvvel és komoly szakmai támogatással várunk frissen elkészült modern, passzív irodaházunkban!

Ezeket a szakmai ismereteket várjuk el tőled:
- AutoCad/Revit ismerete
- Releváns szakmai tapasztalat
- Technikai érzék
- Román nyelvtudás

És ezek a feladatok várnak rád:
- AutoCad/Revit tervezőrendszerben fogsz dolgozni.
- Magánházak, kereskedelmi és ipari épületek villamostervét készíted.
- Közreműködsz a projektek műszaki előkészítésében.
- Műszaki megoldásokat, koncepció terveket, szakmai javaslatokat dolgozol ki.

Mindenben támogató csapatuk alig várja, hogy megismerjen!

A fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel együtt az office@secoplan.ro címre várjuk. Jelentkezni lehet személyesen is, Csíkszeredában a Szentlélek utca 5-ös szám alatt, a 0744 42 20 20-as telefonszámon előre egyeztetett időpontban.

Villanyszerelő szakmunkást keresünk!

A Secoplan Building Systems csapatába keresünk villanyszerelő szakmunkást, technikust, vagy a szakmát megtanulni vágyó szakképzetlen munkást.

Téged keresünk, ha
- 18-35 éves vagy,
- érdekel a villanyszerelés (mindenre megtanítunk, a szakmai tapasztalat hiánya nem kizáró ok),
- szeretnél egy profi és jó hangulatú csapat része lenni,
- flexibilis vagy, szeretsz utazni,
- szereted a kihívásokat, jól bírod a stresszt.

Amit elvárunk:
- jó technikai érzék,
- pontos, precíz munkavégzés,
- rugalmasság.

Amit biztosítunk:
- hosszútávú munkalehetőség egy stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezetben,
- szakmai fejlődés lehetősége,
- izgalmas és nagy lélegzetvételű projektek az országban és külföldön.

Épületgépész tervezőmérnököt keresünk!

A Secoplan bővülő csapatába keresünk tapasztalt, lelkes és pontos épületgépész tervezőmérnököt.

Honnan tudod, hogy téged keresünk?
- Szeretsz rajzolni/tervezni és másoknak is feltűnt már tehetséged
- Könnyen megtalálod a hibákat, mert figyelsz a részletekre
- Szeretsz csapatban dolgozni és látni, ahogy megvalósulnak az ötleteid

- Épületgépész mérnöki diploma
- Szakmai tapasztalat- AutoCad/Revit tervezőrendszer ismerete
- Engedélyezési, kiviteli és megvalósítási tervek előkészítése műszaki leírással, rajzokkal
- Flexibilitás
- Pontosság
- Határidők betartása
- Megbízhatóság

- Hosszútávú munkalehetőség egy stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezetben
- Jó hangulatú, fiatalos csapatban való munkavégzés
- Izgalmas és nagy lélegzetvételű projektek
- Fejlődési lehetőség

A fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel együtt az office@secoplan.ro címre várjuk.